+370 673 14722 |   info@voniosgalerija.lt
Krepšelis (0)

Lampe Berger katalitinių lempų naudojimas

Lampe Berger - tai lyderiaujantis prekės ženklas pasaulyje parfumerijos srityje. Kasmet parduodama 5 mln. litrų aromatų namams bei daugiau nei 1 mln. katalitinių lempų 7 000 Lampe Berger parduotuvių esančių net 5 kontinentuose. Lampe Berger yra išskirtinai prancūziškas gamintojas - įmonė veikia su vieninteliu fabriku, esančiu Prancūzijos šiaurėje, Bourgtheroulde Normandijos regione. Lampe Berger siūlo platų gaminių asortimentą - nuo katalitinių lempų iki kvapų mašinoms. Unikalios prancūzų katalitinės lempos ne tik namams suteikia nuostabų aromatą, bet kartu ir valo orą, panaikina nemalonius maisto, tabako ar gyvūnų kvapus.

Pradžia. Spręsdami tuo metu opią problemą - įvairių infekcijų, įskaitant sepsį, paplitimą ligoninėse - vaistininko asistentas-technikas MAURICE BERGER sukūrė katalitinės difuzijos sistemą ir savo išradimui, pareikalavusiam kelių metų darbo įtraukiant kitus mokslininkus, 1898 metų birželį gavo patentą. Ši technologija, išvalanti orą uždarose patalpose, netrukus buvo pradėta naudoti ir asmeniniais tikslais.

Technologija. Lampe Berger Paris siūlo technologiją, kurios esmė yra AIR PUR System 3C dagtis, gavusi net šešis tarptautinius patentus. Dagtis sudaryta iš tauriųjų metalų - platinos ir keramikos. Naudojant ją su Lampe Berger skysčiais, vidaus patalpų oras yra švaresnis nei naudojant bet kurią kitą iki šiol sukurtą sistemą. Lampe berger lempos gaminamos įvairiausių stilių variacijų, dizaino, naudojant aukštos klasės žaliavas, pavyzdžiui, Limoges (Limožo) porcelianą, satino stiklą, prabangų krištolą, keramiką, molį ar Murano stiklą.

Naudojimas. 

 

Naudodamiesi katalitine lempa pirmą kartą vadovaukitės paveikslėliu esančiu apačioje. Pirmiausiai, į katalitinę lempą įstatykite piltuvėlį ir pripilkite Jūsų pasirinkto aromato, tačiau nepripilkite daugiau nei 2/3 lempos tūrio. Tuomet išimkite piltuvėlį ir įstatykite dagtį į lempą bei uždenkite kamšteliu. Taip palikite 20 minučių, kad dagtis prisigertų aromato. Tada nuimkite kamštelį ir uždekite dagtį. Liepsną palikite 2-iems minutėms. Po to užpūskite liepsną ir uždėkite dekoratyvinį dangtelį. Taip palikite tol kol dings nemalonus kvapas. Lampe Berger rekomenduoja palikti 20 minučių 8 m2. Kai Jus tenkins kvapo intensyvumas nuimkite dekoratyvinį dangtelį ir vėl uždėkite kamštelį. Jei pamiršite uždėti kamštelį išgaruos visas skystis, kuris buvo pripiltas į lempą.

Taip pat galite pažiūrėti šį filmuką, kuris padės geriau suprasti kaip naudotis Lampe Berger katalitinėmis lempomis.